Главная » 2015 » Травень » 19 » ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).
11:26
ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

15 травня 2015 року на базі дитячого табору «Юний турист» у селі Количівка на Чернігівщині  відбулося урочисте відкриття  ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Позмагатися у спритності, вправності та витривалості приїхали 16 команд юних козаків і козачок – переможці районних (міських) етапів гри. Серед них і команда з нашої школи «Запорожці». 

 

На урочистому відкритті юних патріотів привітали начальник управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Анатолій Заліський, директор ПНЗ «Центр дитячого туризму та екскурсій» Петро Степовик,  член правління громадської організації «Союз ветеранів Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків» Володимир Кулик.

Під час усіх змагальних днів юні джури демонструватимуть не тільки свій вишкіл, гарну фізичну підготовку, а й практичні навички у військовій справі та знання в історично-краєзнавчій вікторині.

У наступні дні на учасників чекав ряд випробувань. Нащадки козаків взяли участь у конкурсі «Впоряд (стройова підготовка)», випробували свою вправність та витривалість у командних силових змаганнях «Лава на лаву» й «Перетягування  линви». Діти подолали туристсько-спортивну смугу перешкод та демонстрували влучність під час стрільби з пневматичної зброї, а також взяли участь у тактичній «Тереновій грі», надавали першу долікарську допомогу з елементами рятувальних робіт під час змагання «Рятівник». Крім того, юні джури позмагалися у знаннях з історії України, зокрема, козацької доби, та військової тематики, представляли мистецькі композиції та звіти про виконання домашнього завдання під гаслом «Добре діло».

У підсумку наша команда виборола друге місце. Вітаємо їх з гарним результатом.

 

Просмотров: 402 | Добавил: kulykivka | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0