1855 рік
Перша згадка про школу в Куликівці
Земська школа
(Початок ХХ ст.)1939 рік
Побудовано нове приміщення1957 рік

1976 рік
Сучасне приміщення школи

З історії створення школи
Відомо, що перша школа в Куликівці була відкрита в 1855 році. Це була двокласна церковноприходська школа, або її ще називали школою грамоти.
У 1870 році була побудована чотирирічна земська школа.1907 року проведено перший набір у кількості 40 чоловік до городського чотирирічного училища, яке пізніше стали називати чотирирічна вища початкова школа.28 лютого 1919 року урядовою постановою було запроваджено безкоштовне навчання в усіх типах шкіл, навчання вперше почали проводити  на українській мові. Школа звільнена від впливу церкви. Вивчення основ наук  пов’язувалося з суспільно-корисною працею. 
У 1920 році були створені: сапожна, портняжна і столярна майстерні, кабінети: фізичний, географічний, історичний  природознавства. У школі була бібліотека в якій налічувалося 150 книг. Підручники учні одержували безкоштовно.
В 1938 році закінчено будівництво двоповерхового будинку на дев'ять класних кімнат (бувше приміщення бібліотеки). Поряд з ним у 1957 році побудовано одноповерхове приміщення.
У 1976 році навчання розпочалося у нині працюючому приміщенні школи. Навчання 1-3 класів проводиться в іншому приміщенні школи, фасад якого виходить на центральну площу селища.
Школа має дві майстерні, спортивний зал, два кабінети інформаційно-комунікаційних технологій, кабінет хімії, фізики, біології, безпеки життєдіяльності, захисту Вітчизни, хореографії, майстерню з швейної справи, бібліотеку.